SOL-TECH DRZWI ANTYWŁAMANIOWE  to profesjonalna firma z siedzibą w Krakowie, która od 2006 roku zajmuje się sprzedażą drzwi wejściowych do mieszkań i domów powszechnie znanej i cenionej na polskim rynku marki GERDA oraz DELTA. Dzięki nieustannej pracy na rzecz zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości obsługi, fachowego doradztwa, terminowości zleceń i atrakcyjnych cen zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów indywidualnych, inwestorów prywatnych i wiele instytucji publicznych.

Jako Partner Handlowy GERDA oferujemy szeroki wybór drzwi antywłamaniowych marki GERDA do domów i mieszkań. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania dotyczące drzwi wejściowych do domu lub mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasi specjaliści ds. sprzedaży jak i montażyści, posiadają co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalną pomoc w wyborze produktu, który następnie zostanie solidnie zamontowany przez naszą autoryzowaną ekipę. Zamówienia realizujemy kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu z nami w wybrany przez Państwa sposób.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy do Państwa usług!

O FIRMIE

Copyright © 2022 SOL-TECH Kraków - drzwi Gerda, drzwi Delta

SOL-TECH

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE

 

ul. Hetmana Żółkiewskiego 24

31-539 Kraków

 

BIURO SPRZEDAŻY OTWARTE WYŁĄCZNIE NA ŻYCZENIE.
 

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE SIĘ TELEFONICZNIE Z NASZYM SPECJALISTĄ.

 

+48 606 131 454

 

biuro@sol-tech.com.pl

KONTAKT